Hakkımızda

               Teknobel, 10.11.2005 yılında ADANA’ da kurulmuştur.  Çukurova ve İç Anadolu Bölgesinde OLGU YÖNETİM BİLGİ SİSTEMLERİ (Olgu Bilgisayar Sistemleri San.Tic.Ltd.Şti.) Ürünlerinin tek yetkili çözüm ortaklığını yürütmüştür.

             Bugüne  kadar bölge genelinde OLGU Ürünlerinin Bölgede Marka değerini en üst noktalara taşıyarak büyük bir başarıya imza atmıştır.
          

         Olgu Yönetim Bilgi Sistemleri yazılımlarının, satışı, eğitimi, veri tabanı entegrasyonları konusunda uzman personelleriyle, sahada üst düzey başarılarını 150 kurumla taçlandırmıştır.

            6360 sayılı yasayla birlikde, kurumlarda meydana gelen değişimler neticesinde, bölgede yeni kurulan kurumlara, Büyükşehir , Su idareleri, Büyük ölçekli ilçelere çözümler sunmaya devam etmektedir.

     Şirketimiz Türkkep Çukurova Yetkili İş Ortağı olmuştur. Tüm Resmi ve Tüzel Kişilere, Gerçek Kişilere Hizmetlerine devam etmektedir. Kep ve E-imza Gönderileriniz Jet Hızıyla Entegre Edilmeye başlamıştır.


              Konularında son derece Bilgili ve Tecrübeli, yenilikleri yakından takip eden, uzun yıllar firma bünyesinde çalışan personel kadrosu ile , Akıllı Kentler Yazılımları, Belediye Yazılımları, Mobil Uygulamalar, Mobil Cihaz Satışları, büyük ve orta ölçekli donanım satışı, eğitim ve teknik destek, Coğrafi Bilgi Sistemleri, Alan Taraması, Kent Bilgi Sistemleri, Büyükşehir Belediyeleri, İl Belediyeleri, İlçe Belediyelere Özel Kurumsal Web Sayfaları, Android , Iphone, Windows Mobile Uygulamaları Geliştirilmesi ve Kurulumu, Otopark Yazılımları, anahtar teslim projeler, mobil iletişim teknolojileri konularında hizmet vermektedir.Copyright © 2016 | Teknobel Kent Bilgi Sistemleri